Ettevõttest

AS Exan alustas oma tegevust Eestis aastal 1991 hüdrauliliste tõsteseadmete maaletoomisega. Esimene siin pakutav kaubamärk oli Jonsered puidutõstukid. 1993. aastal alustati koostööd maailma juhtiva hüdrauliliste kaubatõstukite tootja Hiab AB-ga, kelle Hiab kaubamärgina tuntud tõsteseadmeid pakub Exan nii maale kui merele.

Peale eeltoodute toimub tihe koostöö veel Multilifti, Loglifti, Wipro (Nummi), Focolifti, Zetterbergsi, Socage ja teistega.

Ülalnimetatud firmade poolt pakutav toodete valik on mitmekülgne ja paljudele erivajadustele vastav.

Muutustele avatud firmana oleme pidevalt suurendanud innovatiivsete tõsteseadmete valikut ning laiendanud lisaseadmete sortimenti, klientide kasvavate vajaduste rahuldamiseks.

Exan on samaaegselt pakutavate tootegruppide lisandumisega laienenud väljaspoole Eesti piire. Baltikumis on, lisaks AS-le Exan, müügi ja teeninduse korraldamisega tegevad kaks tütarfirmat. Neist SIA Naxe alates 1995. a. Lätis ja UAB Enax 1999. a. Leedus.

Müügi kõrval on meie jaoks oluline remondi- ja garantiiteeninduse korraldamine. Eestis osutab seda juba pikki aastaid edasimüüjate võrk. Noor ja teotahteline müügimeeskond annab oma parima kliendi vajaduste täitmisel.