Multilift XR18S56 asfaldikastiga

Veok VOLVO FMX 420 8x4R, millele on paigaldatud teleskoopnoolega kastivahetussüsteem MULTILIFT XR18S56 ja soojustatud asfaldikast. Veoki komplekti kuuluvad veel kruusakast ja platvorm.

Veoki tühikaal koos MULTILIFT XR18S56 – 12 900 kg
+
Asfaldikast – 3 100 kg
Veoki registrimass – 32 tonni
Autol on võimekus käsitleda ka 21 tonniseid asfaldikoormaid.
Auto on sobilik ka täishaagistreileri veoks (ei ületa autorongi lubatud pikkuse gabariiti).

Kastivahetussüsteemi MULTILIFT XR18S56 komplekti kuulub ka järgnev lisavarustus, mis oluliselt kiirendab ja lihtsustab tööd:

  • Kaugjuhtimise pult – võimaldab asfaldibrigaadi töölisel juhtida tööprotsessi väljaspool auto kabiini.
  • Peasilindrikaitse – tagab takistuskaitse peasilindrite vigastamise/deformeerumise ennetamiseks veokasti tööoperatsioonide ajal
  • Multilifti kiirendatud tööoperatsioonid – see funktsioon võimaldab tühje konteinereid käsitleda tavapärastel mootoripööretel kolm korda kiiremini, säilitades samal ajal protsessi sujuvuse.
  • Konteineri kiirendatud kallutamine – see lisafunktsioon võimaldab kastivahetussüsteemil kallutada tavapärasest kolm korda kiiremini, aidates vähendada kastivahetussüsteemi ühe kõige rohkem kasutatavama operatsiooni tsükli kestust.
  • Multilifti kiirendatud liikumise sujuv (löögivaba) lõpetamine – see funktsioon pakub seadmele kaitset potentsiaalse vigastuse eest viies käigu lõpus liikumise tagasi normaalkiiruse juurde.
  • Multilifti konksunoole liigutamine kallutamise ajal ettepoole ja tahapoole – see funktsioon teeb mugavaks asfaldi laadimise laoturisse.

Soojustatud asfaldikast – kasti soojustus villaga, kasti välispind roostevaba teras.
2016 a. mais madala välistemperatuuri tingimustel tehti võrdlev katse. Samal ajal, samadel tingimustel jahtus asfalt tavakastis maha 40°C, kuid soojustatud kastis kõigest 10°C. Soojustatud kastis jahtub asfalt 4 korda aeglasemalt.

Konkslift-kallurikast – kruusakast puistematerjalide veoks, saab vedada ka asfalti. Kast on kohandatud ka Bobcati (kompaktlaaduri) jms. transportimiseks.

Platvorm – platvormil saab transportida erinevat tehnikat – rullid, laadurid, kopad jne.

Antud komplektsuses autot on võimalik näha Eestis töös.

Huvi korral võtke ühendust:
Jüri Joost
Mob. 510 1886
e-mail jyri.joost@exan.ee